ARCSIM SIMULATOR HAKKIMIZDA


ARCSIM SIMULATOR FORMULA SIMULATOR

ARCSIM, Oyun sektöründeki tecrübelerini üretime çevirmek isteyen bir takım tarafından 2005 yılında Konya’da kuruldu. İlk olarak yarış oyunları için statik simulatör üreterek başlayan firma, iş disiplini ve kaliteli üretimi ile kısa sürede Türkiye genelinde söz sahibi oldu.

Geliştirdiği hareketli sistemleri yarış simulatörlerine uyarlamayı başaran ARCSIM, hareketli Formula simulatörleri ile Dünya’ya açıldı. Bu alanda yeni açılımlar yapan firma hareketli sistemler için kendi bünyesinde geliştirdiği “ARCSIM YAZILIMI” ile en gerçekçi yarış hissini veren simulatorleri üretmeye başladı. Türkiye içinde ve dışında gerçekleştirilen birçok organizasyon ve fuara katılan ARCSIM firması, bu ürünleri ile Dünya’nın önde gelen firmaları arasında yerini aldı.

Ar-Ge çalışmalarını sürekli olarak genişleten ARCSIM ekibi, son dönemde yarış simulatorlerine ek olarak Uçuş & Roller Coaster simulatorü ve Hava dalışı (Sky-diving ) simulatörlerini de geliştirdi.

Simulasyon sistemleri üretimi ve entegrasyonu alanında deneyimli, uzman ve dinamik kadrosu ile kurulduğu günden itibaren kullanıcılarına en iyisini sunmayı hedefleyen ARCSIM, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Amerika, Kuzey Afrika ve Asya-Pasifik’teki 20 ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket, Simulasyon sitemleri alanında önemli bir üretici olmasının yanı sıra sektördeki bir çok firmaya teknoloji ve ürün sağlamaktadır.

SIMULATOR HİZMETLERİ